Sme hrdí, že naša snaha prichádzať s inovatívnymi produktmi bola opakovane ocenená titulom Bežný účet FH roka 2017 pre naše U konto od portálu FinancnaHitparada.sk. U konto je prvý účet so všetkými výbermi zo všetkých bankomatov u nás aj v zahraničí zadarmo. Stačí si mesačne posielať na účet aspoň 400€.

  Do 31.12.2019 ponúkame U konto s bonusom na nákup v Kauflande! Každý, kto si založí účet U konto v termíne do 31.12.2019, zaplatí kartou za nákup v Kauflande, UniCredit Bank mu preplatí nákup až do výšky 40,- € (nasledujúci mesiac bude čiastka až do výšky 40,- € refundovaná na účet U konta). Účet U konta môžete zriadiť i pre Vaše deti vo veku od 15 rokov, preplatenie nákupu je pre všetkých J

-    Členovia OZH navyše, po pripísaní mzdy na založené U konto teraz dostanú odmenu 20 €.

  Z hľadiska prípadného presunu bežného účtu z inej banky VŠETKO zariadime a dohodneme za klienta.

  Rada by som Vás informovala aj o Smart Bankingu, ktorý klienti využívajú na spravovanie svojho účtu zo svojho mobilu. Naša banka sa dlhodobo snaží byť lídrom na trhu bankových inovácií, ako prvý na Slovensku prichádzame s možnosťou prihlásenia a podpisovania platieb pomocou odtlačku prsta. Týmto spôsobom je možné potvrdzovať platby až do výšky 180 €. Táto zmena umožňuje klientom vykonávať transakcie omnoho pohodlnejšie, rýchlejšie a bezpečnejšie.

  Významné ocenenie pre podielové fondy Pioneer Fund Solutions - Conservative a Pioneer Fund Solutions - Balanced  - Dva podielové fondy fondov - Pioneer Fund Solutions (Conservative a Balanced) dostali od nezávislej renomovanej ratingovej agentúry Morningstar 5 hviezdičiek (najvyšší možný počet)! 5 hviezdičiek znamená, že tieto podielové fondy patria medzi 10 % najlepších podielových fondov v danej kategórii na svete.  

  Rovnako ponúkame i možnosť prevedenia a zlúčenia úverov, čím je možné dosiahnuť úsporu na mesačných splátkach a zároveň optimalizovať aktíva rodinného rozpočtu J

Členom OZH navyše ponúkame:

-      Predschválený Presto Úver až do výšky 6 000 € so zvýhodnenou úrokovou sadzbou 4,9 % p.a. a bez vstupného poplatku

-      50% zľavu zo vstupného poplatku pri investíciách

-      Hypotéky bez poplatku za poskytnutie a zľavu až 0,2% p.a. z výslednej úrokovej sadzby

Zvýhodnené podmienky v tejto ponuke nie je možné uplatniť pri sprostredkovaní obchodu treťou stranou a ani so spätnou platnosťou.

Zasielam v prílohe elektronický voucher na uplatnenie zliav Vašich členov na bankové produkty. Z hľadiska prenosu dát, nie je možné bez mailovej adresy vygenerovať voucher = poukaz pre každého jednotlivo, preto zasielam modifikovateľný poukaz. Z hľadiska modifikácie, je potrebné dopísať meno a priezvisko a číslo preukazu člena odborov. S takto upraveným poukazom, preukazom člena OZH a Občianskym preukazom, sa člen preukáže na pobočke našej banky a môže si uplatniť zľavy.

V prípade záujmu člena OZH o úverový produkt, je potrebné i potvrdenie o príjme (prikladám v prílohe) z dôvodu rozdielnosti sociálnej poisťovne MV SR ako zamestnávateľa. Príloha žiadosť o U konto, je pre účely prípadného dojednania zriadenia účtu mimo pobočky UCBSK.

V prílohe si Vám dovoľujem zaslať kontakty na mojich kolegov v rámci SR. Kolegovia z krajských miest si Vás dovolia zajtra kontaktovať za účelom dojednania prípadnej návštevy a za účelom výmeny kontaktov na ostatné ZO OZH v zmysle dojednania na dnešnom stretnutí.

                V prípade ďalších otázok, sme k dispozícii, môžeme Vás kedykoľvek navštíviť vo Vašich priestoroch a poskytnúť ďalšie podrobnejšie informácie.

                ĎAKUJEM veľmi pekne, prajem pekný a úspešný deň

 

S pozdravom / Kind regards

Mgr. Iveta Gnjatovičová, MBA
Riaditeľ pobočky Šamorín

HOT !!!!

vysluha

Dalian logo new

Pripravili sme 14 výhod pre členov OZH a ich rodiny.  
 V prípade akýchkoľvek otázok ako môžete tieto výhody využiť, kontaktujte Dalian s.r.o.:
            0948 881 188, Dalibor Gdovin
            0908 622 860, Bibiana Mathiová
            hasici@dalian.sk

     Spolu dokážeme viac

DALIAN SK leták MZ

PONUKA AXA

cetelem1

SPOLUPRACUJEME

newNová ponuka poistných produktov

LEN PRE ČLENOV OZH !

 

Dalian logo new

Odborový zväz hasičov   
Drieňová 22
Bratislava
826 86

tel.: +421(0)692044461

IČO: 30811261

č.ú.: 4007856539/7500 - ČSOB

IBAN : SK26 7500 0000 0040 0785 6539